شرکت پدیدپردازش، شرکتی فنی-مهندسی و دانش محور با بیش از 12 سال تجربه ی حضور گسترده و موفق در عرصه ی صنعت چاپ می باشد. این شرکت فعالیت خود را با تکیه بر تجربه ی 13 ساله ی فنی و مدیریتی پایه گزار و مدیرعامل خود آقای مهندس محمود پدیدار در سال 1382، با ارائه ی دستگاه های چاپ دیجیتال لارج فرمت و چاپ دیجیتال حرفه ای ورقی اغاز کرد. این شرکت در طول مدت حضور خود در این بازار به یکی از بازیگران اصلی این رشته، در معرفی و عرضه ی جدبدترین تجهیزات و تکنولوژی ها، منطبق با اخرین دستاورد های جهانی، تبدیل شده است.

این شرکت با داشتن دانش فنی، مهندسی و تکنولوژیک دقیق، عمیق و به روز از صنعت چاپ دنیا و همین طور شناخت و ارزبابی های دقیق از نیاز های بازار چاپ ایران، قادر به ارائه ی راه حل های جامع، برای برطرف کردن نیازهای چاپخانه ها و سازمان ها می باشد. در طول مدت فعالیت این شرکت، تیم خدمات پس از فروش شرکت با داشتن تجربه ی طولانی و دریافت آموزش های متناوب و پیوسته، قادر به ارائه ی پشتیبانی و خدمات فنی در بالاترین سطوح و تامین رضایت کامل مشتریان خود بوده است. این شرکت در حال حاضر، در زمینه ی ارائه ی راه حل های چاپ مبتنی بر چاپ دیجیتال حرفه ای و همین طور طیف گسترده ای از محصولات پس از چاپ و صحافی فعالیت می کند. تامین مواد اولیه چاپ و پس از چاپ شامل انواع سلفون های حرارتی از دیگر شاخه های فعالیت این شرکت می باشد.

شرکت پدیدپردازش نماینده ی رسمی محصولات چاپ دیجیتال حرفه ای شرکت کونیکا مینولتای ژاپن در ایران می باشد. از دیگر تولید کننده های مطرح تجهیزات و مواد مصرفی چاپ و پس از چاپ که شرکت پدیدپردازش به عنوان نماینده ی انحصاری انها در ایران فعالیت می کند، می توان از شرکت مورگانای انگلستان، شرکت کومفی جمهوری چک و شرکت پی کی سی کو، کره ی جنوبی نام برد.

درباره ی شرکت کونیکا مینولتا

شرکت کونیکا مینولتای ژاپن یکی از پیشرو ترین شرکت ها در زمینه ی  ارائه ی راه حل ها و خدمات کسب و کار در عرصه ی جهانی است. اصلی ترین حوزه ی فعالیت این شرکت پرینتر های چندکاره ی آفیس، دستگاه های چاپ دیجیتال حرفه ای و و خدمات چاپ مدیریت شده است. این شرکت بین المللی با بیش از 40000 کارمند و حضور در بیش از 171 کشور به ارائه ی خدمات و راه حل های کسب و کار به بخش قابل توجهی  از بازار جهانی  می پردازد و پیوسته در حال توسعه ی حضور خود در بازار های جهانی است. این شرکت با دارا بودن بیش از  34% از بازار دستگاه های چاپ دیجیتال حرفه ای اروپا بیشترین سهم از این بازار را در میان تمای رقبای خود در اختیار دارد. این شرکت در سال های اخیر سرمایه گذاری های کلانی در ایجاد 4 مرکز تحقیق، توسعه و خلاقیت در سیلیکون ولی، لندن، توکیو و سنگاپور برای پیشبرد هر چه بیشتر تکنولوژی چاپ دیجیتال داشته است، و همین طور یکی از پیشرو ترین شرکت های خدمات چاپ در زمینه ی فعالیت های زیست محیطی و کاهش گازهای آلاینده و تولید  محصولات منطبق با استانداردهای صنایع  سبز می باشد.

درباره ی شرکت کومفی

شرکت کومفی در سال 1992 در شهر لانشکرون جمهوری چک  با هدف طراحی و ساخت ماشین آلات صنعتی تاسیس گردیده است. این شرکت با رشدی سریع در طول 2 دهه  به یکی از تولیدکنندگان اصلی ماشین آلات سلفون کشی در عرصه ی جهانی تبدیل شده است. این شرکت با در اختیار داشتن دانش بالای فنی و تکنولوژیک موفق به طراحی و ساخت دستگاه هایی بسیار کاملا صنعتی، کارآمد و قابل اعتماد شده است و نوآوری های بسیاری در طراحی اجزای مختلف دستگاه های سلفون کش را به نام خود ثبت کرده است.

درباره ی شرکت مورگانا

 دفتر مرکزی و کارخانه ی شرکت مورگانا  در میلتون کینز انگلستان واقع شده است و این شرکت به تولید و ارائه ی محصولات صحافی و پس از چاپ با تمرکز بر چاپ دیجیتال مشغول است. این شرکت با ارائه ی رنج بسیار گسترده ای از محصولات صحافی و س از جاپ دیجیتال، بخش قابل توجهی از بازارهای اروپا و افریقا را در اختیار دارد و در حال توسعه ی بیش از پیش حضور خود در آمریکا، آمریکای جنوبی، آسیا، چین، هند و خاورمیانه است. برخی از محصولات این شرکت از جمله دستگاه های مجله ساز، تا کن، خط تا و شماره زن با فاصله قابل توجهی از رقبای خود در دقت کار و ظرفیت تولید قرار دارند و شرکت های تولید کننده ی تجهیزات چاپی زیادی از راه حل های این شرکت به عنوان گزینه ی برخط صحافی دستگاه های خود بهره می برند.