برگزاری دومین سمینار تخصصی چاپ دیجیتال در مشهد مقدس با سخنرانی مهندس پیام پدیدار
 
سخنرانی مهندس پیام پدیدار در دومین سمینار تخصصی چاپ دیجیتال، با موضوع لزوم بهره گیری از تکنولوژی دیجیتال در چاپخانه ها. برگزاری دومین سمینار تخصصی چاپ دیجیتال در مشهد مقدس با سخنرانی مهندس پیام پدیدار
به گزارش ایپینا، در این همایش پس از خوشامدگویی به حاضرین ابتدا امیرحسین قاسمی عضو هیأت مدیره اتحادیه چاپ دیجیتال و مدیر مجتمع طلوع پردازش در خصوص اهمیت چاپ دیجیتال و رشد روزافزون آن در حوزه چاپ و نشر به ایراد سخن پرداخت. در بخش بعدی مهندس پیام پدیدار عضو هیات مدیره شرکت پدید پردازش (نمایندگی رسمی کمپانی کونیکا مینولتا در ایران)، در سخنرانی خود در این سمینار به مقایسه چاپ دیجیتال و چاپ افست پرداخت. وی همچنین در ادامه به جزئیات چاپ لیزری و کاربردهای آن در این حوزه نیز اشاره کرد. سخنران بعدی رضا نورائی مدیرمسوول ماهنامه بسته بندی با اشاره به فرصت‌ها و کاربردهای چاپ دیجیتال در صنعت چاپ به رشد روزافزون این نوع چاپ در صنعت لیبل نیز اشاره کرد.
 در ادامه این همایش مغانی رییس اتحادیه صنعت چاپ خراسان رضوی ضمن خوشامدگویی به حاضرین، با ابراز خرسندی از برگزاری سمینارهای صنعت چاپ، حمایت خود را از برگزاری این نوع همایش‌ها اعلام داشت. در پایان وحید پیشان در خصوص آماده‌سازی فایل‌های گرافیکی و بایدها و نبایدهای آن در چاپ لارج فرمت به ایراد سخن پرداخت. گفتنی است این همایش با استقبال بی نظیری رو‌به‌رو شد و همچنین در پایان هر سخنرانی بازار پرسش و .
.پاسخ بسیار داغ بود.
لینک خبر برگزاری همایش در پایگاه اطلاع رسانی صنعت چاپ ایران
تاريخ تنظيم: جمعه 26 آذر ماه 1395