ورک شاپ تخصصی اپراتوری دستگاه های چاپ دیجیتال حرفه ای

زمان برگزاری

چهارشنبه 27 و جمعه  29 دی ماه 1396

ساعت 10 صبح الی 5 بعد از ظهر

محل برگزاری

کلاس های تئوریک

 خ انقلاب، خ صفی علی شاه، بعد از کوچه تهرانی روبروی چاپ افست مهارت پ 1

مدرسان

جناب آقای محمود رسائی، متخصص رنگ و  لیتوگرافی

مهندس پیام پدیدار، مدرس دانشگاه چاپ، علمی کاربردی واحد 5

مهندس پیمان پدیدار، مدیر فنی شرکت پدیدپردازش

معرفی برنامه

این ورک شاپ تخصصی اپراتوری دستگاه چاپ دیجیتال حرفه ای به صورت فشرده، در دو روز و در قالب سه جلسه تئوریک و یک جلسه عملی توسط اساتید مجرب این حوزه ارائه  می گردد.

با توجه به نیاز روزافزون صنعت چاپ به بهره گیری از تکنولوژی های روز و بالاخص در زمینه ی چاپ دیجیتال و با توجه به خلا موجود در زمینه ی آموزش و تربیت نیروی انسانی ماهر در این حوزه به درخواست مدیرعامل شرکت تعاونی آقای غلامرضا شجاع ، شرکت پدیدپردازش با پشتیبانی کمپانی کونیکا مینولتا ژاپن و با همراهی تعاونی لیتوگرافان اقدام به برگزاری دوره های آموزشی در جهت تربیت نیروی انسانی مجرب در جهت بهره برداری بهتر  از این تکنولوژی و به کارگیری حرفه ای این تجهیزات در واحد های چاپی ( لیتوگرافی ، چاپخانه و  صحافی)  نموده است.

با گذراندن این دوره تخصصی فشرده، شرکت کنندگان با اصول و اساس عملکرد دستگاه های چاپ دیجیتال آشنا شده، مفاهیم کلیدی رنگ و مدیریت رنگ در چاپ دیجیتال را فراگرفته و به طور اجمالی با اپراتوری حرفه ای این دستگاه ها آشنا خواهند شد. شرکت کنندگان پس از شرکت در این دوره قادر خواهد بود به راه اندازی و اپراتوری دستگاه های چاپ دیجیتال حرفه ای بپردازدند و به چاپ حرفه ای و با کیفیت بر اساس استاندارد های این صنعت مبادرت ورزند.

در پایان این ورک شاپ به شرکت کنندگان این دوره، گواهی  مورد تایید کونیکا مینولتا، در جهت گذراندن دوره ی اپراتوری دستگاه اعطا می گردد.

شرایط ثبت  نام

با توجه به تخصصی بودن محتوای این ورک شاپ، متقضیان محترم جهت بهره مندی بهتر از مطالب آموزشی این ورک شاپ می بایست واجد شرایط زیر باشند

· آشنایی مقدماتی با مبانی چاپ

· آشنایی مقدماتی با رنگ و مدیریت رنگ

· آشنایی مقدماتی با نرم افزار های طراحی، گرافیک

جهت ثبت نام لطفا رزومه ی خود را به آدرس ایمیل 

info@padidpardazesh.com

ارسال فرمایید. با توجه به محدودیت ظرفیت ورک شاپ اولویت شرکت در ورک شاپ بر اساس زمان ثبت نام صورت می گیرد. قابل ذکر است که شرکت در دوره تخصصی رایگان می باشد و فقط تعداد محدودی از   واحدهای چاپی پذیرفته می شوند.

زمان ثبت نام: دوشنبه  18 الی یکشنبه  24 دی ماه 1396